Kalendář akcí

TÝDNY V PŘÍPRAVNÉ TŘÍDĚ

ŠKOLNÍ ROK 2020/2021

(více fotek v galerii)

 

LEDEN 2021

Společná procházka se třídou Sluníček k Berounce a krásný slunečný zimní den!:)

   

Leden patří jednoznačně radovánkám ve sněhové nadílce!:)) Jak si užíváte shníh Vy?

   

PROSINEC 2020

Střípky z našich dalších prosincových dní. Nebojte, byli jsme šikovní, našli jsme dárečky od Mikuláše a nakonec i od Ježíška!:)) Zvládli jsme ještě důležitou přípravu na školu a užívali jsme si první zimní procházky. 

Krásné svátky všem!:)

  

Začátek předvánočního času jsme zahájili zapálením první svíčky na našem adventním věnci. Sešli jsme se u Petrklíčků všechny třídy a byl to pro nás po dlouhé době krásný společný zážitek. 

Užívejte předvánoční čas!:))

  

LISTOPAD 2020

Ke konci podzimu jsme si užili jedno úžasné dopoledne na polích za Radotínem. Vyrazili jsme tam s prvňáky naší ZŠ a čekalo nás tam velké překvapení - "Kitování"! I když jsme začáteřníci, šlo nám to báječně. Hlavně jsme moc rádi, že jsme konečně spolu, celá třída. 

Hezký začátek adventu všem!:)

   

Od začátku listopadu se potkáváme v menší skupince. Vůbec nám to nevadí a užíváme si podzimní dny i tak! Když nám zůstala na chvíli doma naše Šárka, překvapili jsme jí super ranním video telefonátem!:) Už se moc těšíme, až se zase sejdeme všichni. Posíláme radosti, jak jsme si užili takový malý Halloween a brzy zase snad v plném počtu na viděnou!

Mějte se hezky!:))

ŘÍJEN 2020

Po návratu ze školy v přírodě se snažíme užít posledních letních dnů venku! Když ale zůstáváme uvnitř, máme pořád plno věcí na práci... Tvoříme, učíme se novým věcem a snažíme se dozvědět co nejvíc o podzimu. Přípravu na školu nezanedbáváme a jedeme o sto šest!:))
 
  

Poslední týdny si v Přípravné třídě hodně hrajeme s písmenky a číslicemi. Zatím jsou to hry hodně jednoduché, postupně jsme ale lepší a lepší. Tvoříme podzimní obrázky a nevynechali jsme ani drakyadu, kterou jsme si nemohli nechat ujít. Draci sice moc nelítali, ale i tak jsme s nimi vydrželi běhat po kopci skoro dvě hodiny!:D Předtím jsme si udělali rozcvičku v naší třídě, tak jako každé ráno, a také jsme si z jablíček udělali výborný podzimní závin.

Hezký den!:))

  

ZÁŘÍ 2020 

Hned od začátku září každý den trénujeme své hlavičky pomocí hlavolamů. Denně nás čekají pracovní úkoly, které zvládáme s radostí!:)) Ráno se probudíme rozcvičkou a už se těšíme na angličtinu s naší novou rodilou mluvčí Hajou nebo s Davem. Už nás přišel navštívit i dráček Fráček, se kterým trénujeme své jazýčky. Máme za sebou i první lekci plavání a přípravy na Havelské posvícení.

Krásný zbytek babího léta všem!:)

  

Jsme na ŠKOLE V PŘÍRODĚ a je nám krásně!:) Posíláme trochu radosti z Krkonošských pahorků a luk, vijeme věnečky, poznáváme přírodu a pohádkové bytosti. Učíme se spousty nového.

Máme se moc hezky!:))