Kalendář akcí

TÝDNY V PŘÍPRAVNÉ TŘÍDĚ

ŠKOLNÍ ROK 2020/2021

(více fotek v galerii)

 

LISTOPAD 2020

Od začátku listopadu se potkáváme v menší skupince. Vůbec nám to nevadí a užíváme si podzimní dny i tak! Když nám zůstala na chvíli doma naše Šárka, překvapili jsme jí super ranním video telefonátem!:) Už se moc těšíme, až se zase sejdeme všichni. Posíláme radosti, jak jsme si užili takový malý Halloween a brzy zase snad v plném počtu na viděnou!

Mějte se hezky!:))

 

ŘÍJEN 2020

Po návratu ze školy v přírodě se snažíme užít posledních letních dnů venku! Když ale zůstáváme uvnitř, máme pořád plno věcí na práci... Tvoříme, učíme se novým věcem a snažíme se dozvědět co nejvíc o podzimu. Přípravu na školu nezanedbáváme a jedeme o sto šest!:))
 
  

Poslední týdny si v Přípravné třídě hodně hrajeme s písmenky a číslicemi. Zatím jsou to hry hodně jednoduché, postupně jsme ale lepší a lepší. Tvoříme podzimní obrázky a nevynechali jsme ani drakyadu, kterou jsme si nemohli nechat ujít. Draci sice moc nelítali, ale i tak jsme s nimi vydrželi běhat po kopci skoro dvě hodiny!:D Předtím jsme si udělali rozcvičku v naší třídě, tak jako každé ráno, a také jsme si z jablíček udělali výborný podzimní závin.

Hezký den!:))

  

 

ZÁŘÍ 2020 

Hned od začátku září každý den trénujeme své hlavičky pomocí hlavolamů. Denně nás čekají pracovní úkoly, které zvládáme s radostí!:)) Ráno se probudíme rozcvičkou a už se těšíme na angličtinu s naší novou rodilou mluvčí Hajou nebo s Davem. Už nás přišel navštívit i dráček Fráček, se kterým trénujeme své jazýčky. Máme za sebou i první lekci plavání a přípravy na Havelské posvícení.

Krásný zbytek babího léta všem!:)

  

Jsme na ŠKOLE V PŘÍRODĚ a je nám krásně!:) Posíláme trochu radosti z Krkonošských pahorků a luk, vijeme věnečky, poznáváme přírodu a pohádkové bytosti. Učíme se spousty nového.

Máme se moc hezky!:))