Kalendář akcí

Týdny v Petrklíčku

ŠKOLNÍ ROK 2020/2021

(více fotek v galerii)

 

listopad 2020

Přelom října a listopadu patří Halloweenu, dýním a karnevalu masek. Vyprávíme si příběhy a tradice spojené s tímto obdobím, hrajeme si v maskách a užíváme si s nimi spoustu legrace. Společně také tvoříme svůj podzimní "strom třídy". 

Mějte se krásně!:))

  

říjen 2020

V druhé polovině října si opět užíváme podzimní tematiku. Tvoříme zvířátka z keramiky a z přírodních materiálů. Pustili jsme se také do pečení jednoduchých dobrůtek z listového těsta, na kterých jsme si pak společně pěkně smlsli!:) Užili jsme si i oslavu narozenin a zazpívali si písničky. Nechyběly ani radovánky venku, na zahrádce a v okolí školy. Vyrážíme často k potoku i na okraj blízkého lesa. Milujeme i naše molitanové stavebnice, ze kterých stavíme bunkry. 

Krásné podzimní dny všem!:)

  

Na začátku nového měsíce stále vyrážíme ven a užíváme si podzimnu všude kolem nás. Ve školce jsme si nejvíc oblíbili velké puzzle s Patem a Matem, které můžete vidět na mnoha fotkách!:)) Tvoříme z kamínků a kaštanů.

Zdravíme všechny rodiče!:)

  

září 2020

V Petrklíčku se pomalu seznamujeme s novým potředím školky, s kamarády a taky s Ivou, Markétou a Péťou. Užíváme si poslední teplé dny na zahrádce, kde stavíme z písku a jezdíme na motorkách. Ještě to chce trochu čas, ale věříme, že za chvíli budou naše dny jedna velká pohoda. Všichni jsme moc stateční a užíváme si společné dny, i když někteří třeba poprvé bez maminek.

Mějte se hezky!:))

  

Posíláme také pozdravy z prvního cvičení v sokolovně! Byli jsme moc stateční, všechno jsme skvěle zvládli. Chodíme ven na procházky, užíváme si už lehce podzimního počasí. Ve školce jsme se na sebe naladili, už se nám ani tolik nestýská a společné dny si moc užíváme!:))

Krásný den všem!:)