Kalendář akcí

Týdny v družině

školní rok 2020/2021

(více fotek v galerii)

 

duben 2021

Po návratu do Družiny jsme se hned pustili do jarních prací na zahrádce. Kluci pomáhali se stavbou lodi do Zahradní třídy a holky jim asistovaly!:)) Jsme moc vděční, že můžeme být zase spolu. Doufáme, že i počasí se brzy umoudří a venku bude opravdové jaro. 

   

leden 2021

Hned první den po prázdninách jsme se mrkli pod náš družinkový stromeček, jestli nám tam Ježíšek něco nadělil. A jeee, našli jsme tam pěkné překvápko! Deskové a naučné hry, které nás moc baví. No, co Vám budeme povídat, od té chvíle hrajeme skoro pořád!:) Děkujeme Ježíšku. V lednu jsme zatím také vyzkoušeli novou aktivitu - vyšívání, šlo nám to skvěle!

Šťastný nový rok!:)

   

 

prosinec 2020

Před začátkem Vánoc pečeme a zdobíme perníčky, nejvíc nás pak samozřejmě baví ochutnávat!:-D Tvoříme také výrobky z keramiky, kterými pak uděláme radost sobě nebo někomu blízkému pod stromečkem. 

Přejeme všem klidné a veselé Vánoce!:)

   

V prosinci už se nám ochladilo, tak si užíváme společný čas ve vnitřní družince. Ozdobili jsme nádherný vánoční stromeček, který nám dělá každý den radost. Vytvořili jsme také adventní věnce, které jsme hned donesli domů maminkám. Zvádli jsme se také odregovat a odpočinout si u stavebnic a dalších super her. 

Krásný adventní čas!:)

   

 

listopad 2020

Listopad nám přináší spoustu úžasných plodů podzimum. Můžeme z nich tvořit, učit se díky nim o přírodě a užívat si čas venku, na naší barevné zahrádce. Každý si tu najde to svoje!:)

   

V listopadu konečně zase spolu v družince! Užíváme si podzimní počasí venku na naší zahrádce. Pomalu vše poklízíme a připravujeme se na zimu. Pěkně jsme si mákli u úklidu listí, dřeva a stihli jsme si u toho i pohrát!:)

Krásný den!

  

 

říjen 2020

V druhé polovině října už se bohužel kvůli vládním nařízením nepotkáváme. Alenka Vás všechny moc zdraví z chatičky na Sázavě, chystá se na společné podzimní tvoření v listopadu a moc se těší na setkání s dětmi!:))

Držte se!:)

  

Začátek října trávíme ještě na zahrádce. Připravujeme se na zimu, uklízíme, pracujeme, tvoříme, užíváme si opékání u ohýnku. S Davem jsme vyrazili plavat a bylo to super!:) Přejeme všem hodně síly do následujících dnů a těšíme se snad brzy zase na viděnou..

  

 

září 2020

Děkujeme všem, kteří se zapojili do realizace naší zahrádky pro DRUŽINU!:)) Užíváme si naše místo "v přírodě" plnými doušky. Hlavně nám zatím přeje stále letní počasí a sluníčko. Krásný den všem!:)

  

Učíme se anglicky s Davem a užíváme si u toho spoustu legrace. Také tvoříme, stavíme, malujeme, vyrábíme... A už se moc těšíme na podzimní tématiku výtvarných činností, která je za rohem! Na zahradě vymýšlíme spoustu aktivit, je skvělé být venku. Škoda, že už začíná trochu deštivé počasí, ale nám to nevadí!:))