Kalendář akcí

Týdny u Sluníček

školní rok 2020/2021

(více foto v galerii)

 

říjen 2020

Na začátku nového měsíce vyrážíme opět do sokolovny, tentokrát s naší skvělou rodilou mluvší Hahaj. V bazénu už jsme jako doma, dokonce jsme ho zvládli poprvé několikrát přeplavat!:)) Společně vyrábíme poličky na naše ovocné kompoty, které už nám zdobí nástěnku u vchodu. Učíme se s písničkou a užíváme si venku posledního sluníčka.

Hezký začátek podzimu!:)

   

 

září 2020

Máme za sebou prvních 14 dní ve třídě Sluníček. Pár slziček ukáplo a není se čemu divit, někdo vstoupil do školky poprvé, někdo po dlouhé pauze a také si zvykáme na nové prostředí. Ve třídě jsme se již perfektně zorientovali a zvykáme si i na nová pravidla. Navazujeme nová přátelství a to je teď pro nás nejdůležitější! Poznat všechny kamarády, přijmout jejich potřeby, názory a zvyklosti, ale zároveň si prosadit i ty své vlastní - což je těžké i pro dospěláka a my se to teprve učíme. Poprvé jsme se vypravili do bazénu a byli jsme tam všichni moc stateční! Nejvíc nás to baví na zahrádce, kde si užíváme posledních letních dnů!:))

Posíláme pozdravy!

    

Zdravíme z druhé poloviny září! Uhádnete co jsme hráli za pohádku? Už jsme se příjemně zaběhli ve školce, máme za sebou angličtinu s novým asistentem Alexem a užíváme si společné dny. S naší babičkou Helenkou hrajeme divadlo a posíláme také pozdravy z muzikoterapie!

Krásné dny!:))