Kalendář akcí

Týdny u Předškoláků

ŠKOLNÍ ROK 2020/2021

(více fotek v galerii)

 

říjen 2020 

Poslední říjnové dny si užíváme atmosféru krásného podzimu. Každé úterý poznáváme lesní svět v okolí školky. Hledáme semínka, pak je ochutnáváme, zkoumáme a chystáme pro ptáčky na zimu. Každý čtvrtek jsme společně pekli a nechybělo ani dlabání dýní, tvoření z brambor a ranní cvičení jógy.
 
Pro nás byl říjen úžasný měsíc, jak jste ho prožili Vy?:)
 
  
 

Říjen nám přináší nové téma - měsíc sklizně!:)) Jeho začátkem jsme hráli pohádku O třech medvědech a učili jsme se emoce. Ondra měl narozeniny, tak jsme je skvěle oslavili na zahradě u Broučků. Zpívali jsme narozeninovou písničku a vymýšleli společná přání. Místo plavání, které bylo bohužel zrušeno, jsme štrůdlovali a bylo to super! Ochutnali jsme čajík ze šípků, které jsme sami natrhali, to byla paráda!:))

Krásný začátek podzimu všem!

   

 

září 2020

Druhou polovinu září si užíváme především venku. Je totiž pořád nádherně, takže prakticky každý den vyrážíme ven!:)) Hrajeme hry, učíme se, poznáváme a kroužky si vychutnáváme v trávě u řeky. Povídali jsme si o tématech domov, rodina, přátelství, soudržnost... Těšíme se na další společný měsíc!

Mějte se hezky!:) 

  

Na začátku školního roku se pomalu poznáváme, seznamujeme a ladíme na stejnou vlnu!:)) Už víme, kdo je Péťa Klíček, náš nový kamarád skřítek. Stmelujeme partu a vymýšlíme myšlenkovou mapu s pravidly. Tvoříme, malujeme a hrajeme si. Užíváme si radosti při společných aktivitách a vyrážíme na první společné plavání. 

Krásné pozdní léto všem!:))