Kalendář akcí

Týdny u Broučků

školní rok 2020/2021

(více fotek v galerii)

 

únor 2021

Než nám začala on-line školka, stihli jsme s Broučky v únoru ještě úžasný výlet na Sulavu. Zvládli jsme ujít 8 km. Když jsme zdodali kopec, všichni sundali pod silnými slunečnými paprsky mikiny a někdo i trička!:D No jo, přichází jaro.. a naši Brouččci to vědí!:))

Také už se těšíte na sluníčko?

  

leden 2021

V lednu jsme tradičně vyrazili na Tří královou obchůzku a užili jsme si nádherný den. Vyráběli jsme také krmení a budky pro naše milé ptáčky. V Radotíně se mají prostě jako v bavlnce, Broučci i ptáčci!:))

  

prosinec 2020

Prosinec u Broučků ve znamení andílků, tradic, výroby ze dřeva a kouzelných světýlek. 

Přejeme všem krásné Vánoce!:))

  

listopad 2020

Začátkem listopadu jsme vyrazili na ryby. Jeden z tatínků vlastnící ten užitečný lístek, je zasvětil do tajů trpělivého čekání na to, až se ta červená část (jak si kluci mezi sebou předávali) potopí. Zatím co se děti střídaly, přišli se na nás kouknou postupně obyvatelé řeky Berounky a někteří byli hodně zvědaví. Chytili jsme nakonec dokonce rybky dvě!:) Pustili jsme se zpět do řeky a užili jsme si společně krásný podzimní den. 

Mějte se hezky!:))

   

říjen 2020

V druhé polovině října jsme vyrazili do Kosoře na koníky. Děkujeme za krásný zážitek!:) Roztopili jsme kamínka v našem domečku a společně jsme si upekli odpolední sváču. Palačinky!:))

Krásné podzimní dny!

   

Broučci mají les a zahradu každý den jako otevřenou knihu všech zázraků! Učíme se poznávat plody, listy, stromy i hmyzáky, co nám přejdou přes cestu. Sbíráme šišky a oříšky a nebojíme se ani dlouhých výletů. I ti nejmenší s námi ujdou víc jak 7 km. Nahlédněte do našeho podzimního říjnového světa, kdy jsme si mimo jiné užili i zábavné listování a malování!:))

Mějte se!:)

    

září 2020 

První polovina září u Broučků byla zahalená ve svitu ještě letního sluníčka. Na zahradě jsme sklízeli obilí a pomalu se chystali na podzim. Zopakovali jsme si důležitá pravidla, aby nám spolu bylo hezky. Nejvíc času jsme rozhodně trávili v blátovišti a příjemně jsme se naladili na nový školní rok!:))

Krásný zbytek léta všem! 

   

V druhé půlce září jsme vyrazili na prohlídku přírodní stavby na Višňovku. Moc se nám tam líbilo, užili jsme si spoustu legrace a nabrali inspiraci. Posíláme také radosti ze skvělého výletu do Slavičího údolí. Užili jsme si spoustu radosti s ovečkami, kozami, s přírodou, lukami a poli. Děkujeme za tu krásu, kterou máme za humny!:))

Hezký den!:)