Kalendář akcí

HORY Strážné 2020

Čtvrtek- čtvrtý den v Krkonoších

Ranní vstávání proběhlo v naprostém poklidu, jelikož jsme chrněli až do půl osmé. :) Po dokonalé snídani jsme opět vlétli do lyžáků a hurá na svah. Už při snídani nás šimraly na nose paprsky slunce, a tak jsme se nemohli dočkat až budeme brázdit svah. Celé dvě hodiny jsme jezdili jak šílení a toto nadšení v nás vyvolalo největší chuť na  užasný oběd. Dnes to byla pravá, poctivá, domácí rajská. Odpolední pauza proběhla v naprostém klidu a pohodě a když jsme si řádně odpočali opět jsme si nasadili naše vybavení na svah a už jsme nemysleli na nic jiného, než na to jak budeme zas vládnout svahu. A to se nám opravdu podařilo. Nikdo jiný nenajezdil tolik jízd jako my a z toho jsme měli náležitou radost. Po návratu do naší chalupy si každý zabalil své věci a lyže, zahráli jsme si několik písniček a her a po očišťující sprše každý ulehl ke spánku. Moc se těšíme na zítřejší shledání. Užijte si poslední večer a zítra nashledanou. 

 

Středa- třetí den v Krkonoších

Dnes nás z pelechů vylákaly paprsky právě vycházejícího slunce. To nás velmi mile překvapilo, a tak jsme plni nadšení slupli snídani, navlékli jsme se do lyžáků a hurá busem na svah. Každý už věděl s kým má jezdit, a tak jsme začali brázdit sjezdovku jako diví. Jezdili jsme jako draci a někteří z nás se pomalu dostávají do lepších družstev. Dokonce jsme dostali možnost doprovodného programu místo lyžování, abychom si trochu odpočinuli...Pro tuto variantu ale nikdo z dětí nebyl, a tak i zítra nás čeká spousta lyžování. Dnes jsme si pochutnali na pečeném kuřátku s bramborama a večer jsme měli rizoto. Po vyčištění zoubků jsme usínali za poslechu čtených pohádek a už se těšíme na zítra. :)

 

Úterý- druhý den v Krkonoších

Ráno nás probudila vůně sněhu, hor, mlhy a výborné snídaně. S plnými bříšky jsme se převlékli do lyžařského oblečení, naskočili do skibusu a plni nadšení jsme vyrazili na sjezdovku. Ani přes hustou mlhu nás neopustilo lyžařské nadšením, a tak jsme začali brázdit krkonošské svahy. Sjezdovka byla ve skvělém svahu a jelikož jsme tam byli brzy, jezdili jsme téměř sami. Ani jsme se nenadáli a už na nás čekal výborný oběd. Dnes to byly borůvkové knedlíky což bylo dokonalé překvapení. Po obědě přijel náš kamarád Oliver, tak jsme ho vřele přivítali a po chvilce odpočinku jsme opět vyrazili na sjezdovku. Odpolední ježdění bylo ještě zábavnější díky teplému počasí a větším zkušenostem. Každý z nás udělal velký pokrok a to nás moc potěšilo. Před večeří jsme si zazpívali několik našich oblíbených písniček, zahráli si deskové hry a také nakreslili několik parádních obrázků. Po večeři jsme zůstali v naší společenské místnosti. Zahráli jsme si kulečník, fotbálek a také jsme uspořádali hudební párty. Pak už jen sprcha, zuby a sladké sny! :) 

 

 

Pondělí- první den v Krkonoších

Po dojemném rozloučení náš autobus vyrazil zkrz zmrzlou krajinu do hustých mlh krkonošké krajiny. Po svačině u benzínky za Jičínem jsme už díky husté mlze neviděli nic. Kolem jedenácté se na obzoru objevila naše chalupa Zvonařka. Tam nás místní kamarádi vřele přivítali, ubytovali nás v krásných pokojích a také nám naservírovali skvělý oběd a to kuře na paprice. Polední klid byl dnes opravdu krátký, jelikož už ve čtvrt na tři na nás čekal skibus, který nás odvezl přímo na sjezdovku. Po veselé rozcvičce na sněhu si každý zkusil vyjet na vleku a i přes to, že to byla tatrapoma, všem se to hezky dařilo. Ani jsme se nenadáli a frčeli jsme zpět do naší chalupy. Před večeří jsme si zahráli několik deskových her za malebného zvuku kytary. Večeři jsme slupli jako malinu, chvíli jsme si zařádili v prostorách naší chalupy a po hygieně a pohádkovém čtení jsme vypluli do říše snů. 

Všechny děti i dospělé děti vás moc zdraví. :) 

 Sledujte fotky v galerii Petrklíče!!!! 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Mauris scelerisque et est non faucibus. Mauris dolor erat, maximus eget ante vel, ullamcorper molestie justo. Nulla luctus maximus magna ut varius. Maecenas eros velit

Celá zpráva

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Mauris scelerisque et est non faucibus. Mauris dolor erat, maximus eget ante vel, ullamcorper molestie justo. Nulla luctus maximus magna ut varius. Maecenas eros velit

Celá zpráva