Kalendář akcí

LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

Letní tábor 2019 

 1. týden
1.7. - 4. 7. 2019
Jak se živly potkaly

Oheň, voda, vzduch i Země, přírodní živly, které tvoří svět a život by bez nich nebyl, nás budou provázet prvním táborovým týdnem. Moc se těšíme na průzkum přírody, která nás obklopuje a do které patříme. Co nám dává příroda? Co dáváme my jí? Na tyto otázky budeme hledat odpovědi, budeme si hrát, experimentovat a především si užívat léta naplno a s radostí!

2. týden
8. 7. – 12. 7. 2019
Za hory, za doly

Vydejte se s námi na pohádkovou cestu za hory, za doly se zlatými parohy. Celý týden nás bude provázet známá pohádka: „O Smolíčkovi“. Převážná část programu bude probíhat v přírodě (zahrada u Broučků, okolí Radotína). Čeká nás spousta dobrodružství a her, nejen těch s prvky dramatické výchovy.

3. týden
15.7. -19. 7. 2019
Ve zdravém těle, zdravý duch

V tomto týdnu se pokusíme zaměřit na duševní i fyzickou stránku lidského těla. Budeme si povídat, jak naše tělo funguje, zasportujeme si, zkusíme uvařit zdravé pamlsky, vydáme se na delší výlet objevovat krásy okolí. Zjistíme, zda umíme relaxovat v přírodě a tvořit.

4. týden
22. - 26. 7. 2019
Veď mě dál, cesto mááá…

Celý tento týden bude probíhat v duchu výletů a poznávání krajiny v okolí středních Čech. Budeme cestovat vlakem či autobusem, ale co to půjde, budeme chodit pěšky, kam až nás nohy zanesou… Chceme být co nejvíce na vzduchu a poznat nová místa. Zahrajeme si mnoho her a vyzkoušíme několik zálesáckých "fíglů", které se nám vždy v přírodě mohou hodit.

5. týden
29.7.-2.8. 2019
Na Měsíc a zpět

V posledním táborovém týdnu se můžete těšit na hry a činnosti s vesmírnou tématikou. Na začátku si vymyslíme vlastní planety a po celý týden je budeme navštěvovat. Na naší cestě zažijeme spoustu malých i velkých dobrodružství. Nezapomeňte s sebou dobrou náladu a velkou dávku odvahy.